W950i

1. ledna 2007 v 10:38 |  Mobil

Sony Ericsson W950i - Walkman se Symbianem

Sony Ericsson představil nový hudební mobil z řady Walkman, který je jako první vybaven operačním systémem Symbian. Telefon nemá fotoaparát, pro hudební soubory je k dispozici 4 GB vestavěné paměti.
Sony Ericsson na kongresu 3GSM v Barceloně představil po modelech K610i a J100i ještě jednu novinku. Jedná se o netradiční hudební mobil patřící do řady Walkman. Jako první z této řady je nový Sony Ericsson W950i vybaven operačním systémem Symbian s nadstavbou UIQ. Nový model W950i tak navazuje na nedávno představený typ M600i, který je místo hudby zaměřený na komunikaci.
Pro uskladnění hudby má telefon k dispozici vestavěnou paměť s hodnotu 4 GB. Paměť je typu flash, nejedná se tedy o pevný disk jak u konkurence. Podle údajů výrobce vystačí paměť na 4 000 skladeb ve formátu eAAC+. Paměťové karty nový Sony Ericsson W950i nepodporuje. Hudební soubory je do telefonu možné dostat přes Bluetooth, infračervený port nebo přes USB 2.0 s funkcí Mass Storage. Při připojení přes USB se telefon nabíjí.
Hudební přehrávač podporuje formáty MP3, AAC, AAC+, eAAC+ a WAV. Poslech hudby je možný přes stereo Bluetooth sluchátka. Nový hudební Sony Ericsson by měl na jedno nabití nepřetržitě hrát až 10 hodin. Ve výbavě je také FM rádio s RDS, ekvalizér, hlasitý odposlech a nechybí mód Letadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama