Prosinec 2006
Něco málo o Britney

31. prosince 2006 v 21:59 Britney Spears
BritneyCelé jméno: Britney Jean Spears
Datum narození: 2.12. 1981
Znamení zvěrokruhu: střelec
Domovské město: Kentwood, Louisiana, USA
Rodiče: Jamie a Lynne Spears
Sourozenci: Bryan (21), Jamie Lynn (8)
Přezdívky: Brit, Bit-Bit
Barva vlasů: světle hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 165 cm
Hmotnost: 48 kg
Záliby: zpěv, nakupování, tancování, filmy, knihy, plavání
Oblíbené jídlo: zmrzlina, těstoviny, párek v rohlíku, pizza
Oblíbený nápoj: Sprite
Oblíbená barva: modrá

ŽIVOTOPIS

Britney Britney Jean Spears se narodila 2. prosince 1981 v Detroitu, žije v malém městě Kentwood (1200 obyvatel), stát Luisiana.
Mladá Britney začala se zpěvem ve čtyřech letech, kdy zpívala v kostele. V roce 1989 se zúčastnila konkurzu do Mickey Mouse klubu, ale neuspěla. Tvůrci sice ocenili její pěvecké kvality, ale odmítli ji kvůli příliš nízkému věku. Jejího talentu si ale všimnul jeden z producentů, který jí našel profesionálního agenta. Pod jeho "vedením" se Britney začala věnovat zpěvu pod odborným vedením. Troje letní prázdniny strávila v Off-Broadway Dance Center a Professional Performing Arts Schoul. Toto studium se jí vyplatilo - v roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle trilleru The Bad seed z roku 1956. To byla otevřená brána do Mickey Mouse klubu, ve kterém s úspěchem vystupovala až do roku 1993 a kde také poprvé poznala jednu ze svých prvních lásek Justina Timberlakea.
Po ukončení činnosti v klubu se rozhodla studovat střední školu, ale hudba ji i nadále lákala a rozhodla se pro profesionální dráhu. V New Yorku vyhledala producenta Erica Fosteremhita, který dříve pracoval například s Boyzone, Hi, Five či Whitney Houston. Spolupracovala také se Švédem Maxem Martinem, jehož předchozími klienty byli mimo jiné Backstreet Boys nebo Ace of Base.
Počátkem roku 1999 bylo Britnino první album hotovo. Singl ...Baby One More Time i stejnojmenné se okamžitě se vyhoupl do čela snad všech světových hitparád. Britney se stala první ženou v historii Billboard Charts, jejíž album i singl se dostaly do čela ve stejném týdnu. Závratná kariéra mohla začít...
Kromě bohaté diskografie se může Britney pochlubit i filmovou kariérou. V roce 2002 ztvárnila hlavní roli ve filmu Crossroads, sama sebe si zahrála ve snímku Austin Powers Goldmember.

Lenna

31. prosince 2006 v 21:55 Vanilla Ninja
Lenna Kuurmaa se narodila 26.09.1985. Navštěvuje 11. třídu na německém gymnáziu v Talinu. Od 5-ti let zpívá v dětském sboru ETV a 6 let se učila hře na housle. Ve svém volném čase ráda tancuje a hraje se studentským týmem basket. Zúčastnila se "Fizz Superstar 2002" kde postoupila až do semifinále. Mimo to hrála v muzikálech "The King and I" a "The Sound Of Music". Po maturitě by ráda studovala hudbu v Talinu. V soukromí nejraději poslouchá R'n'B, Hip Hop a Punk Rock.
Nástrojzpěv, kytara
PřezdívkaLenver, Kuurits, Minnie, Lennuk
Barva očízelená
Jména rodičůRain & Anne
Sourozencibratr Raido(21)
Oblíbená hudbaR´n´B, Hip Hop, Punk, Rock, New Metal, Drum´n Bass
Oblíbený umělecRobbie Williams, Pink, Linkin Park, Foo Fighters
Oblíbený filmSweet November
Oblíbené jídločína
MobilNokia 8310
Domácí zvířepes (labrador) - jméno: Ninja

Katrin

31. prosince 2006 v 21:55 Vanilla Ninja
Katrin Siska se narodila 10.12.1983. Momentálně studuje účetnictví na ekonomické škole v Talinu. Maturitu složila taktéž v Talinu se spolužačkou z jedné lavice - Piret. Příležitostně se zabývá modelingem, v budoucnu by se ale chtěla více věnovat finančnictví a investicím. V jejím životě hrají velkou roli hudba a tanec. Oboje miluje, 3 roky hrála na klavír a zpívala v několika sborech. K jejím nejoblíbenějším umělcům patří Portishead, Staind, Kelis, Incubus a Goldie. Ze stylů je to pak Drum'n'Bass, R'n'B, Hip Hop a NuMetal.
Nástrojzpěv, klávesy
PřezdívkaKati
Datum narození10.12.1983 (Talin/Estonsko)
Výška173 cm
Barva očísvětle-modrá až šedá
Sourozencisestra Trii-Ketlin (13)
Oblíbená hudbaP´n´B, R´n´B, Hip Hop, New Metal
Oblíbený umělecPorfishead, Staind, Kelis Inabur, Goldie, Identy
Oblíbený filmIdenty
MobilNokia 3100

Piret

31. prosince 2006 v 21:54 Vanilla Ninja
Piret Järvis se narodila 06.2.1984. Studuje právě na mezinárodní univerzitě média. Maturitu složila v Talinu se spolužačkou z jedné lavice - Katrin. Byla moderátorkou TV pořadu "The Crazy World"(skrytá kamera) spolu s DJ Alari Kivisaar . V létě 2003 pak moderovala několik dalších show se známými osobnostmi. K jejím nejoblíbenějším interpretům patří Incubus, Puddle Of Mudd, Aaliyah, Tweet a Jill Scott. Pět let se učila na klavír a 13 let zpívala v různých sborech. Mimo svých koníčků - čtení a kreslení, se velmi zajímá o dějiny umění.
Nástrojzpěv, kytara
PřezdívkaPirks, Piraat, Pairit, Pirku
Datum narození06.02.1984 (Talin/Estonsko)
Váha50 - 52 kg
Výška170 cm
Barva očímodrá
Jména rodičůMaire & Enno
Sourozencisestra Mari(23), bratr Peeter(16)
Oblíbená hudbaNew Metal
Oblíbený umělecIncubus
Oblíbený filmGhost dog, The way of the Samurai
Oblíbený sportovecAllen Iverson
Oblíbené autoHummer, Jeepy
Oblíbené jídlokuře

Triinu

31. prosince 2006 v 21:53 Vanilla Ninja
Triinu Kivilaanje narozená v 4. ze srpna 1987. Má zelené oci. Její oblíbení hudební umelci jsou: Pink, Linkin Park , Rasmus a Incubus . Má rádu ctení knih a zpívání. Její oblíbení herci jsou Julia Roberts a Robert De Niro . Má ráda pomerancový džus. Má psa a rybu. Triina nahradila Maarju Kivi v cervenci 2004.

VANILLA NINJA - OSOBNÍ ÚDAJE

31. prosince 2006 v 21:53 Vanilla Ninja
VANILLA NINJA (VN) - FAKTA
- dívčí čtyřka z Talinu (Estonska)

Ten příběh začal jinde než ve studiu renomovaného producenta a přišel odjinud než je v hudebním byznysu zvykem. VN je tak exotická a zároveň evropsky profesionální, že její rodiště v Estonsku je pro každého malým šokem. To, že je VN připravena válcovat hudební hitparády napříč světem je nezvratným faktem, jehož garantem je nejen producent David Brandes (E-Rotic) ale také zajímavost, že na Ceně Eurovize 2005 v Kyjevě bude VN reprezentovat Švýcarsko - tak se dělají hvězdy!
- Estonsku jsou již slavnější než Superstar (stále mezi Top5!), nyní dobývají Evropu a Asii
- který umělec má vlastní značku zmrzliny? No přece Vanilla Ninja! (více než 300 tisíc prodaných kusů měsíčně)
- skupina vznikla v roce 2002, 1. album vydané pouze v Estonsku se jmenovalo stejně jako skupina - Vanilla Ninja, obsahovalo 15 skladeb s velkou směsicí hudebních stylů (pop/rock/punk...) tzv. pary-rock
- od léta 2003 spolupracují s německým hitmakerem Davidem Brandesem (www.bros-music.de)
- všechny v Německu vydané singly jsou již zlaté, pořadí vydání:
1. Tough Enough, 2. Don't Go Too Fast, 3. Liar, 4. When The Indians Cry, 5. Blue Tattoo (zatím poslední, vydaný 15.11.2004)
- aktuální singl Blue Tattoo stále stoupá v hitparádách, ke 13. 12. 2004 byl v německé Top 100 na 11. místě, v rakouské Top 40 na 12. a švýcarské Top 75 22.
- ve Finsku 1. singl šel přímo z 0 na 11. příčku hitparády!
- aktuální album Traces Of Sadnes boduje v hitparádách sousedních zemí (Německo # 3, Rakousko # 4, Estonsko # 1, Švýcarsko # 14, Polsko # 31)
- německé Bravo věnovalo VN nejednu dvojstranu + poster a VN 10 týdnů bodovala v Top 1 chart of the Bravo hits! (vydání 5, 6, 7, 13, 14/04)
- Popcorn - 3, 4/04 dvojstrana, Starflash
- skupina je hostem v mnoha pořadech na televizích MTV, VIVA, RTL, RTL II., ARD, PRO 7, SWR 3,...
- účast na mnoha hudebních festivalech v letošním roce, koncertní turné např. na 18 místech v D/A/CH, ale i jinde
- DVD "Traces Of Sadness" (Live in Estonia) vydáno 2004
- název skupiny vyjadřuje jaké jsou ... sladké jako vanilka, ale pokud jde o hudbu jsou tvrdé/ bojující jako ninjové ze samurajských filmů
- oficiální stránky Vanilla Ninja najdete


Debutové album které Ninjas nazvaly: "Traces Of Sadness" ukazuje jak široké hudební spektrum skupina má. Kromě hitů "Tough Enough", "Don't Go Too Fast" a "Liar", stejně tak i rocková balada "When The Indians Cry" jsou v kritikách zahrnovány superlativy. Skladbou "Metal Queen" skupina předvádí jak může hard-rocková píseň přeměnit klidné city ve vření až bouři. Velmi futuristickými aranžemi a kytarami vybaveným je i jeden z vrcholů alba "Don't You Realize
VANILLA NINJA - BIOGRAFIE

Katrin Siska


Katrin se narodila 10. 12. 1983. Momentálně studuje účetnictví na ekonomické škole v Talinu. Maturitu složila taktéž v Talinu ve škole č.21 se spolužačkou z jedné lavice - Piret. Příležitostně se zabývá modelingem, v budoucnu by se ale chtěla více věnovat finančnictví a investicím. V jejím životě hrají velkou roli hudba a tanec. Oboje miluje, 3 roky hrála na klavír a zpívala v několika sborech. K jejím nejoblíbenějším umělcům patří Portishead, Staind, Kelis, Incubus a Goldie. Ze stylů je to pak Drum'n'Bass, R'n'B, Hip Hop a NuMetal.

Lenna Kuurmaa

Lenna se narodila 26. 09. 1985. Navštěvuje 11. třídu na německém gymnáziu v Talinu. Od 5-ti let zpívá v dětském sboru ETV a 6 let se učila hře na housle. Ve svém volném čase ráda tancuje a hraje se studentským týmem basket. Zúčastnila se "Fizz Superstar 2002" kde postoupila až do semifinále. Mimo to hrála v muzikálech "The King and I" a "The Sound Of Music". Po maturitě by ráda studovala hudbu v Talinu. V soukromí nejraději poslouchá R'n'B, Hip Hop a Punk Rock.

Maarja Kivi

Maarja se narodila 18. 01. 1986. Navštěvuje 12. třídu na německém gymnáziu v Talinu. Právě se učí hrát na saxofon, ale vyhrála již 2 státní soutěže ve hře na dechové nástroje a 3x pěveckou soutěž "Laulukarussell". V estonském předkole Ceny Eurovize 2002 skončila na 7 místě. Ve svém volnu se věnuje cvičení a skatingu. K jejím nejoblíbenějším zpěváků patří Queen, Queen Of The Stoneage, Incubus, Lenny Kravitz a Robbie Williams. Ze stylů je to pak Pop-Rock.

Piret Järvis

Piret se narodila 06. 02. 1984. Studuje právě na mezinárodní univerzitě média. Maturitu složila v Talinu ve škole č.21 se spolužačkou z jedné lavice - Katrin. Byla moderátorkou TV pořadu "The Crazy World"(skrytá kamera) spolu s DJ Alari Kivisaar . V létě 2003 pak moderovala několik dalších show se známými osobnostmi. K jejím nejoblíbenějším interpretům patří Incubus, Puddle Of Mudd, Aaliyah, Tweet a Jill Scott. Pět let se učila na klavír a 13 let zpívala v různých sborech. Mimo svých koníčků - čtení a kreslení, se velmi zajímá o dějiny umění
VANILLA NINJA - OSOBNÍ ÚDAJE

jméno: Maarja Kivi (18)
nástroj: zpěv, baskytara
přezdívka: Jaan, Mickey, Mz.Maadza Stoned, Haista, Potsataja
datum narození: 18. 01. 1986 (Talin/Estonsko)
jména rodičů: Rüna & Madis
barva očí: světle-šedá
sourozenci: sestra Helen(23), bratři Vahur(25) a Kristi(22)
oblíbená hudba: Pop, Rock, Hip Hop, New Metal
oblíbený umělec: Queen, Queens of the Stonege, Lenny Kravitz, Robbie Williams
oblíbený film: Blow, Triple X
mobil: Nokia 7210
jazyky: AJ (slovem / písmem), NJ (základy)
domácí zvíře: pes - jméno: Cherry

jméno: Lenna Kuurmaa (18)
nástroj: zpěv, kytara
přezdívka: Lenver, Kuurits, Minnie, Lennuk
datum narození: 26. 09. 1985 (Talin/Estonsko)
barva očí: zelená
jména rodičů: Rain & Anne
sourozenci: bratr Raido (21)
oblíbená hudba: R´n´B, Hip Hop, Punk, Rock, New Metal, Drum´n Bass
oblíbený umělec: Robbie Williams, Pink, Linkin Park, Foo Fighters
oblíbený film: Sweet November
oblíbené jídlo: čína
mobil: Nokia 8310
jazyky: AJ (slovem / písmem), NJ (slovem / písmem)
domácí zvíře: pes (labrador) - jméno: Ninja

jméno: Piret Järvis (20)
nástroj: zpěv, kytara
přezdívka: Pirks, Piraat, Pairit, Pirku
datum narození: 06. 02. 1984 (Talin/Estonsko)
váha: 50 - 52 kg
výška: 170 cm
barva očí: mordá
jména rodičů: Maire & Enno
sourozenci: sestra Mari (23), bratr Peter (16)
mobil: Nokia 6610
jazyky: AJ (slovem / písmem)
oblíbené jídlo: kuře
oblíbený umělec: Incubus
oblíbená hudba: New Metal
oblíbený herec: Johnny Depp, ja Benicio Del Toro, Angelina Jolie
oblíbený sportovec: Allen Iverson
oblíbený film: Ghost dog, The way of the Samurai
oblíbené auto: Hummer, Jeepy
domácí zvíře: pes
zájmy: dějiny umění
hobby: čtení, malování

jméno: Katrin Siska (20)
nástroj: zpěv, klávesy
přezdívka: Kati
datum narození: 10. 12. 1983 (Talin/Estonsko)
barva očí: světle-modrá až šedá
výška: 1,73 m
sourozenci: sestra Trii-Ketlin (13)
jazyky: AJ (slovem / písmem), RJ (slovem / písmem)
oblíbená hudba: P´n´B, R´n´B, Hip Hop, Nu Metal
oblíbený film: Identy
oblíbený umělec: Porfishead, Staind, Kelis Inabur, Goldie, Identy
mobil: Nokia 3100
Nechcete vyfokat vlásky? :o)

Jak si vytvořit vlastní blog?

31. prosince 2006 v 18:01 Jak si vytvořit vlastní blog?
Ahojky kdo nevíte jak si vytvořit vlastní blog tak je tento článek právě pro Vás!!!Je to jednoduché!!!
Blog si můžete vytvořit na www.blog.cz nebo na www.bloglide.cz ale já si myslím že na www.blog.cz je to lepší a snadnější!Musíte k tomu mít ale svoji e-mailovou adresu!Na www.blog.cz Vás to velmi jednoduše povede,ale nejdřív musíte kliktnout do pravého horního rohu(vytvořit nový blog nebo tak něco).Přeji Vám ať se Vám to podaří,až si ho vytvoříte tak mi kdyžtak napište a můžeme si spřátelit blogy!!!

Dvojčata Olsenovy

31. prosince 2006 v 17:55 Mary - Kate a Ashley Olsen
Mary-Kate

Mary-Kate

Malý dotazníček o Mary-Kate

* Celé jméno:Mary-Kate Olsen
* Datum a místo narození:v pátek 13.6.1986,v Sherman Oaks(California)
* Bydliště:v Los Angeles,nyní v New Yourku
* Povolání:herečka a zpěvačka
* Hobby:nakupování,kamarádi,jízda na koni
* Škola:chodí na vysokou školu-New Yourská universita
* Jídlo:lasaně,suschi,pizza
* Pití:džus,ice tea
* Rodina:má tři vlastní sourozence,dva nevlastní sourozence,otec a matka jsou rozvedeni(1995)
* Dvojče:má sestru-dvojče které přišlo na svět 2 minutky před ní,jmenuje se Ashley
* Film:jejím nejoblíbenějším filmem,který natočila společně s Ashley se jmenuje Our lips are sealed(Sestry v akci)
* Hudba:celkem s Ashley natočila 9 hudebních CD,nyní točí desáté
* Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,ráda bych profesionálně jezdila a závodila na koních..."řekla Mary-Kate

Ashley

Ashley

Malý dotazníček o Ashley

* Celé jméno:Ashley Fuller Olsen (Fuller po mamince)
* Datum a místo narození:v pátek 13.6.1986,v Sherman Oaks(California)
* Bydliště:v Los Angeles,nyní v New Yourku
* Povolání:herečka a zpěvačka
* Hobby:nakupování,dýchánky s přáteli,tanec
* Škola:chodí na vysokou školu-New Yourská universita
* Jídlo:špagety,pizza
* Pití:džus,ice tea
* Rodina:má tři vlastní sourozence,dva nevlastní sourozence,otec a matka jsou rozvedeni(1995)
* Dvojče:má sestru-dvojče které přišlo na svět 2 minutky po ní,jmenuje se Mary-Kate
* Film:jejím nejoblíbenějším filmem,který natočila společně s Mary-Kate se jmenuje Our lips are sealed(Sestry v akci)
* Hudba:celkem s Mary-Kate natočila 9 hudebních CD,nyní točí desáté
 Cíl do budoucna: ,,Pokud nebudu hrát,ráda bych se stala tanečnicí,režisérkou a nebo ředitelkou..."řekla Ashley

Biografie

Biografie Ashley Fuller Olsen a Mary -Kate Olsen

Biografie

* Jméno:Ashley Fuller Olsen
* Věk:19 let
* Bydliště:New Yourk
* Výška:162,5 cm
* Hmotnost:45 kg
*
* Jméno:Mary-Kate Olsen
* Věk:19 let
* Bydliště:New Yourk
* Výška:160,5 cm
* Hmotnost:47 kg(před onemocněním,pak 35 kg)

fotečky Olsenek

Olsenky a peníze

Slavná dvojčata Olsenovy umí rozmnožit penízky!

PRODAVAčKY:

Mladá a pohádkově bohatá dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsenovy (19) nepřišla ke svému bohatství jen díky hraní či modelingu. Tyhle holky mají také firmu, kde prodají co můžou. Tentokrát přišly na trh s ložnicemi.

Ashley s Mary-Kate patří mezi nejbohatší dvojčata na světě. Peněz si holky dokážou dosyta užít, ale raději než utrácet je baví peníze "rozmnožovat". Proto si založily svou vlastní firmu, kde s obrovským úspěchem prodávají vše, od oblečení přes knihy až po různé doplňky. V současné době svou nabídku obohatily o ložnice, které přitom samy navrhují. "Když se Ashley s Mary-Kate pro cokoliv rozhodnou, pokaždé se snaží držet hlavně toho, co by chtěli jejich fanoušci," uvedl mluvčí dvojčat Michael Pagnotta.
To se jim tentokrát povedlo. V době, kdy má skoro každá hollywoodská hvězda svou vlastní značku s oblečením, jsou Olsenovy holky zase o kus dál. Nápad s prodejem ložnic se u fanoušků ujal a také tentokrát jde zboží rychle na odbyt. Co budou modelky a herečky v jednom navrhovat dál? Psí obojky, nebo snad domečky pro morčata?

Mary- Kate a Ashley

Mary-Kate a Ashley Olsen
Mají svoji firmu, kde prodávají co mohou, od kosmetiky až po ložnice. Jsou vyhledávanými mladými herečkami a pohybují se v modelingu. Tak není divu, že získaly na devátém ročníku Annual ACE Awards nejprestižnější módní cenu za přínos módě v roce 2005.
To však není všechno. Americký módní portál fashtastic.net vyhlásil nejlépe oblékanou celebritu roku 2005. V tomto případě dvě nejlépe oblékané hvězdy světa a těmi se stala dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen. Obě sestry mají prostě svůj osobitý styl.